Motocykly: Podrobné informace o motocyklu
Kawasaki 1400GTR
alt
alt
alt
alt

Model 1400GTR nastavuje laťku v kategorii sporttourer hodně vysoko, přináší ještě více sebevědomí, bezpečnosti a komfortu.

Pohon zadního kola kardanem
Aby bylo možno přenést všechen točivý moment motoru 1400GTR co nejefektivněji na asfalt, je použita pevná dvouramenná kyvná vidlice se čtyřmi klouby a integrovaným pohonem zadního kola kardanem. Tento systém Kawasaki nazývá Tetra-Lever a potlačuje běžné tendence kardanových pohonů k zvedání

Kontrola trakce KTRC
První systém kontroly trakce značky Kawasaki (Kawasaki Traction Control) nebyl vytvořen pro to, abyste byli rychlejší na trati, nýbrž kvůli maximální bezpečnosti při jízdě v nepříznivých klimatických podmínkách. Systém monitoruje rozdíly v rychlostech otáčení předního a zadního kola a začne-li se zadní točit rychleji, vyhodnotí to jako prokluz a omezí výkon motoru, dokud kolo nezíská zpět ztracenou přilnavost.

Lakované 35litrové kufry
Součástí GTR jsou objemné cestovní kufry, citlivě integrované do celkového designu. Jejich přednostmi jsou snadná odnímatelnost, odolnost proti vodě či schopnost pojmout velkou integrální helmu. Kufry jsou umístěny co nejblíže ke středové ose stroje a jeho těžišti a jejich lehká konstrukce minimalizuje negativní vliv na ovladatelnost motocyklu.

4.000 Kč za víkend
10.000 Kč za týden
17.000 Kč za 14dní

Uvedené ceny bez DPH

10.000 Kč na týden / krátkodobý pronájem
Rok výroby
2014
Výrobce
Kawasaki
Model
1400GTR
Typ
Cestovní
Najeto
1500 km
Převodovka
manuální
Spotřeba
7l/100km
Objem
1352 cm3
Výkon
114 kW
Náhon
kardanem
ABS
standardně
Kufry
2 boční