Kariéra: Podnikejte v autodopravě
about

Rozjeďte svou živnost v autodopravě... s novým autem... se zajištěným vytížením... bez vlastního kapitálu... pouze s námi!

Přinášíme jedinečnou možnost, jak začít s podnikáním v autodopravě - balíček StartUp. Pro vážné zájemce, kteří mají chuť a vůli pracovat sami na sebe v autodopravě, máme připraven balíček služeb pro snadný start podnikání. V rámci balíčku Vám pronajmeme nový vůz, poskytneme pohonné hmoty a zajistíme stabilní vytížení. Co víc si můžete pro začátek přát?

Balíček StartUp zahrnuje:
poradenství v oblasti provozování autodopravy, dlouhodobý pronájem vozidla vč. přípojného, spediční servis, zápočet závazků oproti fakturaci - čímž je zajištěno předfinancování pohonných hmot a pronájmu.

Pro koho je služba určena?
Pro každého, kdo chce pracovat sám na sebe, kdo je dobrým řidičem a chce si za volantem i slušně vydělat. Samozřejmě musíte být pečlivý, spolehlivý a komunikativní. Dobrá fyzická kondice je výhodou.

Jaký je postup?
Zavolejte, nebo napište, na níže uvedené kontakty. Domluvíme si s Vámi schůzku a vybereme pro Vás nejvhodnější parametry spolupráce - typ vozidla, způsob vytížení, časovou náročnost apod. Následně si musíte zařídit formality jako živnostenské oprávnění, registraci k DPH. A pak už stačí jen začít!

Rozjeďte se s námi!

Adresa
Pražská 180, 250 66 Zdiby
Telefon
+420 606 506 731 +420 730 931 310
E-mail
obchod@profi-pujcovna.eu doprava@profi-pujcovna.eu